Mr. Master Engineer Information Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Március 19-31

3 posters

Go down

Március 19-31 Empty Március 19-31

Post by Admin Mon Mar 20, 2017 9:26 pm

London lvl 1

Admin
Admin

Posts : 20
Join date : 2017-02-05

https://mr-master-engineer.hungarianforum.com

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by Admin Mon Mar 20, 2017 9:26 pm

Anya írta :

Helló Imikém Édes!

Na milyen volt az 1. munkanap Londonban? Itt hétfő az mindíg mozgalmas . Milyen az új otthonod? Milyen a kaja?kiváncsi vagyok...
Puszi:A:)

Admin
Admin

Posts : 20
Join date : 2017-02-05

https://mr-master-engineer.hungarianforum.com

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by Admin Mon Mar 20, 2017 9:55 pm

Na hát itt az élet mindig mozgalmas,de azért nem olyan izgi
15-én nemzeti ünnepen itt voltam kedve családommal. csüt-pént dolgoztam. péntek este elmentem SzabóDórival koktélozni,mert nem volt túl happy a barátja miatt. am Enciéknél is mindig van valami csak úgy mellesleg.
a kiscsajt,akit tanítok, tökre bírom. totál olyan mint én....de komolyan. ugyanazok a reakciók, gondolatok stb. nem is értem,hogy sikerült összeszedni még egy ilyet XD
szal vele is jól megvagyunk.szeretem tanítani,de bazi fárasztó,ha egyszerre 6 felé kell figyelni és nem haladsz a saját dolgaiddal ...
hétvégén szombaton kitakarítottam még egyszer a szekrényeimet, hogy ne legyenek büdösek. Nálad csak az üvegeket mostam le, hogy ne legyen tapis. lehetne már ott is élet. jó lenne megismerni már Alext is.
aztán elmentünk a Pólusba, venni szájzuhanyt, Apa most tartotta a nőnapot (meghívott KFC-re meg aztán kávé+sütire),kinéztem egy gépet (természetesen 290.000) de tökéletes Very Happy - ASUS ZenBook Flip UX360Ca
Aztán spuriztam ki Békásra Tojikával edzeni...de én épp mormota üzemmódban voltam...szal nem ment és vita volt...
vasárnap pedig nem bírtam meglenni a seggem XD úgyhogy hazajöttem.akkor meg az volt a baja...aztán végül is nem pakoltam vissza a szobám,mert minek,ha úgyis költözöm szeptemberben,csak pár dolgot...de BEZZEG A MONITOROMAT Apa behúzta......SZÓ NÉLKÜL...esküszöm agyér görcsöt kaptam.....MIÉRT?!?!? mindig Ő kurvára el tudja dönteni,h mi legyen az ÉN dolgaimmal....vagy az anyáéval,amikor szó nélkül átpakolja a konyhát és aztán ő van kiakadva,h miért szar nekünk,ah ő elrendezte a dolgokat (valóban, összesuvasztani királyul tudja,de akkor nem jó napi használatra...)
plusz Tomi is fasírtban volt,mert az meg azt nem érti meg,hogy haza akarok jönni kicsit magammal foglalkozni (visszapakolni+szőrtszedni stb...) aztán este mégis jött és akkor nagy volt az öröm.
ma pedig bazi jó nap volt,mert beléptetésen tök jól ment az angol meg a ritmus + megkaptam a csodaszép ajánlatot (amit be szeretnék keretezni) + megint azt hittem,h semmi nem lesz kész, de egész jól kész lettem a dolgokkal + Tominak megjött a powerbank (Anyuval vettünk neki névnapjára,de nem tudta,h ő kapja) - erre odamentem hozzá és lebaszott,h márpedig ő ezt nem fogja hordozni és,h azt hitte,h nekem kell és h mér nem mondtam,h Anyával is találkozom, mert akkor sietett volna és h én nem tudok kommunikálni és h ő ezerszer mondta,h neki nem kell ilyen (...természetesen ez nem igaz),szal királyul elrontotta az egész meglepetést....aztán Anyuval vettünk képeslapokat, meg ettünk kicsit, aztán hazajöttem Anya még intézett valamit. itthon kis TV Apával,aztán Anyával megnéztük az ajánlatomat, Ő még képeslapot írt, én meg KemeDórival telóztam. most meg visszakunyiztam a monitorom (persze Apa nem volt képes felhozni a szobámba és természetesen a kábelek valami szatyorban vannak,de végülis minek a monitorhoz kábel...)
igazából jó nap volt,de most kicsit nem jó a szájízem
nem baj, mert minyá megyek L-O-N-D-O-N és ott lesz IMIIII és angolul fogok beszélni és Imi elvisz megmutatni az Ismijeit és akkor mindenki bekaphatja

Admin
Admin

Posts : 20
Join date : 2017-02-05

https://mr-master-engineer.hungarianforum.com

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by cvirtue Fri Mar 24, 2017 10:07 pm

Hat gyerekek Very Happy Itt aztan vannak dolgok. Sztem teljesen mas, mint New York. Az emberek es az erzesek is masok. Am most az egyik sraccal lakom egyutt. Jol megvagyunk. Naon jol. Maga az apartman full-os, jol felszerelt, igenyes. Hugim (is) szeretni fog itt lakni. A sraccal kulon-kulon szobaban lakunk, sajat furdonk is van. Egyedul a nappali resz kozos, de azt egyaltalan nem banom, jol esik a szocializalodas. Ez azert is jo, mert amcsiban egyedul laktam - egy falat "onallosag" jutott nekem. Aztan most angliaban pedig egy falat "egyutteles" valaki massal. Megha az epp egy haver is. Very Happy

London kompaktabb es tartalmasabb, mint NY. Romantikusabb. Es az iroda is 5p gyalogutra van, ami fenomenalis. Eleg jo erzes csak 7.30kor kelni, reggelit csinalni es utana beerni 9re. Ahelyett, h 6kor kelnek vagy valami Very Happy Az ido is joval szebb. Mondjuk valahogy a szigort is nagyobbnak erzem, legalabbis mintha ezt szeretnek velunk elhitetni. Sokat meg nem lattam londonbolm, ezert errol max hetvege utan tudok meselni. Tervezzuk, h jarkalunk a belvarosban.

Mokas het volt, csak ket vizsgat irtunk, raadasul mind2 anyagreszt meg elozoleg vettuk Very Happy A masodik az 100% lett Wink Az elsorol nem tudok, de azt annyira nem erezetem.

Mar jarunk edzeni rendesen a morgan-es kondiba. Ma is voltunk. Epp most kajoltam be. Aztan este lesz kozos iszogatas, lazulgatas, ami rank fer, mert azert megiscsak 2 vizsga na. Meg ide utazas meg minden.

Ez az ut megtanitott, hogy megvan mindenem. Es arra is, hogy az embernek valojaban egy csomo-csomo targyra nincs is igazan szuksege. Egyetlen boronddel elvagyok mar 6-7 hete. Szekeres nagypapanak igaza volt azzal az egy oltony megoldassal. Joreszt mindenre elegendo. Megha a szeretteim messze is vannak fizikailag, erzem, hogy mind jo kezekben vagytok. Egyedul apca iranyabol erzek valami furcsat, valami kis concerne-t. Kivancsi vagyok, mi van vele. Hogyan erzi magat?

Mi van veled, Edes Apam??

Csajszik, titeket imadlak Wink
Nagyon bekes a jelen. Pentek este van es csak mozog Canary Wharf (igen, itt lakom Very Happy )... olyan lagyan es termeszetesen, mintha elne... talan el is.

cvirtue

Posts : 38
Join date : 2017-02-05

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by Anya Sun Mar 26, 2017 7:23 am

Imikém Szép jó reggelt! Apukád ma állította a nyári időszámítást az óráinkon:) Ma Skype délelőtt? Reggel elmegyünk az Aldiba 11 körül?
Puszi:A

Anya

Posts : 51
Join date : 2017-02-05

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by Anya Mon Apr 03, 2017 6:58 pm

Helló Imikém!

Hogy telt az április 3-a Sziszi nélkül? Itt békésen telt. Gondoltunk Rád .
Puszi:A

Anya

Posts : 51
Join date : 2017-02-05

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by Anya Mon Apr 17, 2017 2:51 pm

Imici , ma nem locsolsz meg ? E-mailben sem?
Hogy telik a Húsvét Londonban? Itt Pesten béke van. Puszi:A

Holnap már munkanap!

Anya

Posts : 51
Join date : 2017-02-05

Back to top Go down

Március 19-31 Empty Re: Március 19-31

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum